TAYÇED TEKNİK KOMİTESİ İZAYDAŞ’TA

22 Nisan’da ilk genel kurulunu yapan Tüm Atık ve Çevre Yönetimi Derneği-TAYÇED, Atık yönetimi sektörüne yönelik çalışmalarına başladı.

../images/haber/2.jpg

Ülkemizin en önemli atık sektör firmalarını çatısı altında buluşturan TAYÇED, mevcut 18 üyesinin, konularında uzman kadrolarından oluşan Teknik Komitesi, tam katılımlı ilk toplantısını 3 Haziran 2013 tarihinde kurucu üyelerinden İZAYDAŞ’ta yaptı.

../images/haber/1.jpg


Gn. Sekreter Osman BOZ’un koordinasyonunda kahvaltıyla başlatılan toplantıya kısa bir süreliğine katılan TAYÇED Yönetim Kurulu Başkanı ve İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet SARAÇ, yeni üye temsilcileriyle tanışarak TAYÇED’in varlık nedenleri, ve çalışmaların bu derneğin en önemli unsuru olan  ve  dernek faaliyetleri konusunda uzmanlıklarına güvendikleri Teknik Komite eliyle hedeflenip hazırlanacağını belirtti.
Gündem çerçevesinde yapılan görüşmelerde, Teknik Komite üyelerine kuruluş sürecinden bugüne ve gelecek projeksiyonlarıyla faaliyet temrin planı ve görev paylaşımları yapıldı. İzmir, Ankara, Sakarya, İstanbul ve Kocaeli’nde bulunan tüm üyelerimizle gerçekleştirilen toplantı öğle yemeği ve ardından İZAYDAŞ teknik gezisiyle  sona erdi.

../images/haber/3.jpg