TÜRKTAY 2014 TÜM YÖNLERİYLE ATIK YÖNETİM PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TAYÇED olarak 22-23 tarihleri arasında düzenlenen ve destekleyenleri arasında yer aldığımız TÜRKTAY Tüm Yönleriyle Atık Yönetim Paneline katılım gerçekleştirdik.

Sektör paydaşları olan bakanlık, üniversiteler, mesleki sivil toplum kuruluşları, belediye birlikleri ve bazı belediye temsilcileri ile atık yönetimi konusunda yatırım yapmış özel sektör temsilcilerinin katılım gösterdiği oturumlarda atık yönetimine ait tüm sorunlar bütün yönleriyle ele alındı.

Açılış konuşmasını TAYÇED Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Muhammet SARAÇ’ın yaptığı panelde Başkanımız ayrıca 2 adet oturuma moderatörlük yaparak iki gün boyunca panele bizzat iştirak etti. Panelde 37 adet konuşmacı tebliğ sunmuş ve haraketli geçen soru-cevap bölümleriyle dinleyiciler de etkin olarak katılım göstermiştir.

Panelde yapılan sunumlardan 17 tanesi aşağıdaki linklerde iki parça halinde bulunmaktadır. Organizatör firma tarafından konuşmacılardan henüz temin edilmemiş sunumlar önümüzdeki günlerde temin edilerek buradan sizlerle paylaşılacaktır.

Türktay Sunumları 2014 (1)
Türktay Sunumları 2014 (2)